Teie ostukorv on tühi!

KIIRE ALTERNATIIV RASEERIMISKREEMILE!

.

   Esiteks, kui hakkate raseerima ja avastate, et raseerimiskreem on otsas siis häbi sulle mees või naine, et pole tagavaraks soetanud, aga see selleks. Oletame, et sitt lugu on just juhtunud. Sul on nädalapikkune tüügas, tööintervjuu algab 30 minuti pärast ja su vannitoakapis leidub kõike kuradi muud, alustades vannivahtudest ja lõpetades juuksemaskidega aga kõige tähtsamat, nimelt raseerimiskreemi seal kapis ei ole, sest eelmine sai otsa ja naine nagu alati pole uut ostnud, kuigi oleks võinud. Mis sest, et sa pole seda talle öelnud, kuid võiks ju siis jumala eest vaadata eks? 

  Esimese asjana midagi alternatiivselt kasutada tundub kraanikausi äärel vedelev seep, kas pole? Ärge kurat seda kiusatust küll kasutage. Jah ma tean, see tundub ilmselgelt parim valik. See on käeulatuse kaugusel, veega läheb vahtu, raseerija libiseb sellel nagu kelk kiilasjääl mis sellel siis viga on küsite? Seep on mõeldud mustuse eemdalamiseks, see ei ole piisavalt libe ning ei niisuta nahka. Tulemuseks see, et raseeritud nahal tekib ärritus ja ongi kõik!

   Tavalised pesuseebid sisaldavad sulfaate mis on mõeldud naha puhastuseks. See eemaldab, nahka niiskena hoidva kihi ning nagu sa tead siis raseerimisel sisuliselt te koorite nahalt pealmise kihi mille tagajärjel kogu see keemia nahaärritust hakkab tekitama. Nii et, unustage seep!

  Seega, mida kuradit siis teha? Parimaks valikuks on juuksepalsamid või šampoonid. Need ei kuivata, vaid niisutavad ning on pehmendavate omadustega. Järgmine valik võiks olla dušigeel. Dušigeelid on ka valdavalt niisutavate omadustega. Mida kreemjam, seda parem!

   Kui häda päris käes siis võiks köögis askeldavale naisele karjuda, et ta tooks toiduõli ( tema tõttu Sul ju kreem otsas, kas pole? ) mis töötab ka äärmuslikus olukorras paremini kui pesuseep, see ei ummista nahapoore ning on enamjaolt luooduslik päevalille või oliiviõli. Kõige mõistlikum oleks muidugi ise mõelda, et kreem või vaht tagavaraks oleks ja mitte selles naist süüdistada :) 

 

 

Latest update: 16.05.2017

Raz*War

Võta meiega ühendust

  • +372 50 76 604
  • Aarelii OÜ. Hansu 12
  • Tallinn. Estonia

Jan!