Teie ostukorv on tühi!

NII JUHTUB, KUI ÜRITAD PEERU IGA HINNA EEST KINNI HOIDA!!!

.

Deem see juhtub alati siis, kui oled arsti vastuvõtul, kinos või sõidad võõra seltskonnaga kaubanduskeskuses liftiga! Mõnikord õnnestub see piiks peeru enda sooles kinni hoida, kuid enamjuhul vallandub see piinlik häälitsus just siis, kui sa seda kõige vähem loodad! 

Tegelikult on nii, et sa ei ole selles võitluses üldsegi mitte üksi. Sinu soolestik teeb kõik endast oleneva, et sellest metaani, vesiniku, lämmastiku ja hapniku segust enda kehast lahti saada. Veisiniku, metaani ja hapnikuga on lihtne, kui välja ei tule imendub läbi soolestiku aga lämmastikuga on lood keerulisemad! Kui panete jõuliselt vastu oma päraku sulgurlihasega väljub see ükskord läbi söögitoru ja suu! On see siis sinu arust meeldivam?

Tõesti halb uudis aga ükskõik kui kaua sa peeru kinni ei ürita hoida, ära ei kao ta kuskile ning väljub varem või hiljem! Kui hoiate peeru kinni imendub see läbi sooleseinte vereringesse, sealt kopsudesse põhjustades rõvedalt halba hingeõhku!

Seega järeldus, kui võimalik laske see peer endast kus kurat välja sealt, kust tulema hakkab. Liftis olevatele kaasreisijatele jätad kindlasti parema mulje, kui halva hingeõhuga!

 

 

 

Latest update: 19.02.2017

Raz*War

Võta meiega ühendust

  • +372 50 76 604
  • Aarelii OÜ. Hansu 12
  • Tallinn. Estonia

Jan!