Teie ostukorv on tühi!

KURVAD UUDISED: HABEMED ON AJALUGU!!!

.

Kas habemetrend on tõesti läbi saamas? Selle küsimuse esitas ajakiri Wall Street Journal, märkides, et enam ei saa kuhugi vaadata, ilma et ei näeks kuulsaid mehi hoolitsetud habemetega ringi lehvitamas. Aga selle asemel, et silma paista, on habemikud muutunud igavusttekitavalt normaalseteks!

 

Journal rääkis 24-aastase hipiga, kes töötab kõige hipsterilikuma brändi, Ralph Laureni heaks. «Sa lähed baari ja kõikjal on habemeid. Mulle ei meeldi see,» tõdeb trenditeadlike hulka kuuluv kutt, kes endal lõusta siledaks on otsustanud ajada. Ka Robert McMillen, juuksur, neab, et habemetrendi kõrghetk oli paar aastat tagasi. «Suurte habemetega mehed on hakanud nüüd kasvu piirama,» on McMillen märganud. Kuid päris sileda lõua trendi ka veel näha ei ole – mehed eelistavad siledale näole vuntse ja paaripäevast habet.

Kõigest mõned aastad tagasi tuli kasutusel sõna lumbersexual, mille eestikeelne vaste oli «puuraiduriseksikas», kus triiksärkidesse riietunud habemikud muutusid väga popiks, kuigi nende igapäevatööks on istuda IT osakonnas arvutite taga ja saata e-kirju, mitte mootorsae või harvesteriga metsas ringi ragistada.

Kuigi habemikest kuulsusteparaad ning 24-aastase New Yorgi hipster kuti arvamus ei pruugi olla just teaduslikud allikas, siis tasub tsekata statistikat: 67 prossa stiilsetest poppidest New Yorgi meestest on habemikud. Ja nagu me kõik teame, näitab teed trendisurma kõige paremini selle populaarsus. Kui varem näitas karvane lõug, et mees lööb raseerimisele lihtsalt käega, siis praegu liiguvad kõik lihtsalt massiga samas suunas. Või siis on neil hirm oma nägu tuulele ja päikesele paljastada, nagu märgib ajakiri Vice. « Huvitav mida habemega mehed küll varjata tahavad? Oma nägusid?» küsib Vice’i (habemega) reporter Harry Cheadle lõpetuseks.

 

 

Latest update: 27.09.2016

Raz*War

Võta meiega ühendust

  • +372 50 76 604
  • Aarelii OÜ. Hansu 12
  • Tallinn. Estonia

Jan!