Teie ostukorv on tühi!

MEESTE KEHAHOOLDUSED!!! ( KAS MÕTETU AJARAISKAMINE )?

.

Kehakoorijad - kingi nahale uus elu.

Nagu näonahk, uueneb ka keha kattev nahk pidevalt ning saab regulaarsest kehakoorimisest suurt võitu. Kehakoorijaid sisaldavad dušigeelid on hea viis, kuidas naha uuenemist kiirendada ning hoida nahk pehme ja sile ning vältida kuiva ning kareda naha teket. Kehakoorijate kasutamine kiirendab niisutavate kreemide imendumist, juhul kui sa kavatsed neid kasutada!

NB! Kui sa oled isepruunistuvate kreemide kasutaja, siis on mõsitlik alati enne nahka koorida, et tulemus jääks ühtlane ja ilma rantideta.

Dušigeelid  - Investeeri naha heaolusse.

Dušigeelil ja dušigeelil on sageli rohkem vahet kui ainult lõhn. Eriti selgelt tulevad head ja vead esile siis, kui oled aktiivne ning käid duši all mitu korda päevas. Kui oled mees, kes käin hommikuti duši all, otsi tooteid, mis sisaldavad tsitruseliste õlisid nagu greip, sidrun või bergamot, mis garanteerivad värske päeva alguse. Õhtuseks vali tooted, mis sisaldavad lavendlit – see on rahustav ning garanteerib hea une. Naturaalsete õlidega geelid mitte ainult ei puhasta, vaid ka niisutavad ja kaitsevad nahka!

Kehakreemid - hoia nahk pehme ja elastne.

Niisutamine on nahahoolduse viimane oluline samm, täpselt nagu auto vahatamine pesu lõpus. Kreem hoiab naha niiskustasakaalu paigas, annab nahale parema looki ning kaitseb väliste keskkonnategurite eest. Selleks, et nahka kaitsta, kasuta kehakreeme alati pärast duši all käimist, siis kui nahk on veel pisut niiske. Kanna kreemi rohkelt naha kuivematesse piirkondadesse ning ära unusta ka oma käsi ja jalgu, kuna need on tavaliselt alati pisut kuivemad.
 
NB! Kehakreemi võid kasutada alati kui sul selleks soov või vajadus tekib. Kõige parem on seda teha enne magama minemist, nii saavad niisutavad komponendid kõige paremini nahka imenduda. 
 
 
Latest update: 31.10.2016

Raz*War

Võta meiega ühendust

  • +372 50 76 604
  • Aarelii OÜ. Hansu 12
  • Tallinn. Estonia

Jan!