Teie ostukorv on tühi!

KAS PUUVILJADE TERVISLIKUS ON TEGELIKULT BULSHITT???

.

Me ju võime mõelda, et puu ja köögivilju näost sisse ajades on see maailma tevislikum toit, kuid kas see päriselt ka nii on? No selge on see, et nad on tervislikumad, kui lehmakommid või pannitäis praekartuleid. Tegelikult aga tuleks mõista, et puuviljad sisaldavad suurtes kogustes erinevaid suhkruid nagu fruktoos. glükoos, sahharoos ( sisuliselt fruktoosi ja glükoosivaag..

Loe edasi...

KUUETUNNINE TÖÖPÄEV LASTI GÖTEBÖRGIS SÕELAPÕHJAKS!!!

.

Göteborgis asuvas Svartedalensi hooldekodus alustati kuuetunniste tööpäevadega paar aastat tagasi. Nüüd on otsustatud sellest loobuda, vaatamata sellele, et hiljutised uurimused toetavad just lühendatud tööpäevi, kirjutab Äripäev. Göteborg ei tahtnud eksperimenti jätkata osaliselt selle pärast, et papp sai otsa. Selleks, et kõik töö saaks te..

Loe edasi...

KAS RASEERITUNA ON PALAVATEL ILMADEL JAHEDAM?

.

Keha raseerimiseks on palju põhjuseid! 1. Muskulaarne keha näheb lahedam välja, kui on raseeritud. 2. Hoiab ära bakteritest tingitud ebameeldivad lõhnad. 3. Keha on palavate ilmadega jahedam? Kui kaks esimest punkti vastavad tõele siis viimase on teadlased sõelapõhjaks tulistanud. Jah, üks asi on juukseid pügada ning selle tulemusel võib palavate ilmadega m&u..

Loe edasi...

KIIRE ALTERNATIIV RASEERIMISKREEMILE!

.

   Esiteks, kui hakkate raseerima ja avastate, et raseerimiskreem on otsas siis häbi sulle mees või naine, et pole tagavaraks soetanud, aga see selleks. Oletame, et sitt lugu on just juhtunud. Sul on nädalapikkune tüügas, tööintervjuu algab 30 minuti pärast ja su vannitoakapis leidub kõike kuradi muud, alustades vannivahtudest ja lõpetades juuksemaskidega aga kõige..

Loe edasi...

NII JUHTUB, KUI ÜRITAD PEERU IGA HINNA EEST KINNI HOIDA!!!

.

Deem see juhtub alati siis, kui oled arsti vastuvõtul, kinos või sõidad võõra seltskonnaga kaubanduskeskuses liftiga! Mõnikord õnnestub see piiks peeru enda sooles kinni hoida, kuid enamjuhul vallandub see piinlik häälitsus just siis, kui sa seda kõige vähem loodad!  Tegelikult on nii, et sa ei ole selles võitluses üldsegi mitte üksi. Sinu so..

Loe edasi...

ÜLE KOLMANDIKU MEESTEST EI PESE KÄSI PÄRAST URINEERIMIST. WHAT A HELL!!!

.

Aa miks üldse on vajalik pesta käsi pärast trippi tualetti? Mõeldes WC tehtavale tegevusele siis me ju vaevu puudutame teatud kehaosa, ehk no, kui hull see asi siis ikka olla saab! Ja nii ongi, et rohkem, kui kolmandik mehi on arvamusel, et käsi polegi vaja pesta ja nad ei viitsi lihtsalt seda teha. Kuid siiski on kaheldav kas selline otsus õige on? Dr Michael Zimring Mercy Medical Centerist vastab s..

Loe edasi...

MEESTE KEHAHOOLDUSED!!! ( KAS MÕTETU AJARAISKAMINE )?

.

Kehakoorijad - kingi nahale uus elu. Nagu näonahk, uueneb ka keha kattev nahk pidevalt ning saab regulaarsest kehakoorimisest suurt võitu. Kehakoorijaid sisaldavad dušigeelid on hea viis, kuidas naha uuenemist kiirendada ning hoida nahk pehme ja sile ning vältida kuiva ning kareda naha teket. Kehakoorijate kasutamine kiirendab niisutavate kreemide imendumist, juhul kui sa kavatsed neid kasutada! NB! Kui sa ..

Loe edasi...

KURVAD UUDISED: HABEMED ON AJALUGU!!!

.

Kas habemetrend on tõesti läbi saamas? Selle küsimuse esitas ajakiri Wall Street Journal, märkides, et enam ei saa kuhugi vaadata, ilma et ei näeks kuulsaid mehi hoolitsetud habemetega ringi lehvitamas. Aga selle asemel, et silma paista, on habemikud muutunud igavusttekitavalt normaalseteks!   Journal rääkis 24-aastase hipiga, kes töötab kõige hipsterilikuma br..

Loe edasi...

Raz*War

Võta meiega ühendust

  • +372 50 76 604
  • Aarelii OÜ. Hansu 12
  • Tallinn. Estonia

Jan!